Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

KS Bestwinka odrobił zaległości z pierwszej kolejki

23. 09. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 119
Zaległości z pierwszej kolejki odrobili w Buczkowicach seniorzy KS Bestwinka i to na „piątkę”✋
Tak podsumowują przebieg meczu na swoim profilu na Facebooku: Mecz rozkręcał się długo, bo całą pierwszą połowę, która to zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie działo się już zdecydowanie więcej, padło bowiem aż siedem goli. Strzelanie już trzy minuty po zmianie stron rozpoczął Grzegorz Sztorc, natomiast po niespełna dwudziestu minutach Egon miał już na swoim koncie hattricka, w między czasie gospodarze pokusili się o trafienie kontaktowe na 1-2 w 63 minucie. Czwarty gol to zasługa Tomka Sajdaka, a w 82 minucie wynik na 2-5 ustala Konrad Łuszczak.
Skład: Grajcarek, Kucharczyk, Kujawa Michał, Prymula Bartosz, Piertraszko, Stasica, Willmann, Olek(Maliarchuk), Sajdak (Prymula Przemek), Skęczek(Łuszczak), Sztorc (Lach)
Do góry