Odwiedza nas 660 gości oraz 0 użytkowników.

KS Bestwinka odrobił zaległości z pierwszej kolejki

23. 09. 14
Odsłony: 971
Zaległości z pierwszej kolejki odrobili w Buczkowicach seniorzy KS Bestwinka i to na „piątkę”✋
Tak podsumowują przebieg meczu na swoim profilu na Facebooku: Mecz rozkręcał się długo, bo całą pierwszą połowę, która to zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie działo się już zdecydowanie więcej, padło bowiem aż siedem goli. Strzelanie już trzy minuty po zmianie stron rozpoczął Grzegorz Sztorc, natomiast po niespełna dwudziestu minutach Egon miał już na swoim koncie hattricka, w między czasie gospodarze pokusili się o trafienie kontaktowe na 1-2 w 63 minucie. Czwarty gol to zasługa Tomka Sajdaka, a w 82 minucie wynik na 2-5 ustala Konrad Łuszczak.
Skład: Grajcarek, Kucharczyk, Kujawa Michał, Prymula Bartosz, Piertraszko, Stasica, Willmann, Olek(Maliarchuk), Sajdak (Prymula Przemek), Skęczek(Łuszczak), Sztorc (Lach)