Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

"Pociąg do Stacji Forma'' - za nami kolejny Boot Camp Kids w Kaniowie

23. 09. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 807
W sobotę, 9 września, o godzinie 16.00 "Pociąg do Stacji Forma'' zatrzymał się w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie, czyli popularnej "żwirowni". Najmłodsi mogli pokonywać nowe przeszkody i wyzwania w Treningu Boot Camp Kids.
W ramach projektu Elżbiety Zarębskiej dzieci trenowały na lądzie i na wodzie. Mogły pokonywać przeszkody, biegać, ćwiczyć oraz doskonale się bawić - miały możliwość współpracy oraz rywalizacji, a także rozwijać swoją sprawność oraz kreatywność.
Wszystkim małym zawodnikom organizatorzy dziękują za doskonałą zabawę. Elżbieta Zarębska dziękuje za pomoc w organizacji Klubowi Sportowemu UKS "SET'' Kaniów oraz Gminie Bestwina.
Źródło; www.czecho.pl, Zdjęcia TUTAJ
Do góry