Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Przygotowania KS Bestwinka i LKS Kaniów do rundy wiosennej, zapowiedź sobotnich meczów

23. 03. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1048
LKS Bestwina w najbliższą sobotę, 25 marca, przystąpi na własnym boisku do drugiego meczu rundy wiosennej rozgrywek o mistrzostwo ligi okręgowej, natomiast KS Bestwinka i LKS Kaniów rozegrają pierwszą kolejkę meczów o mistrzostwo bielsko – tyskiej klasy A. Oba mecze również w sobotę.
Sobota, 25 marca, godz. 15.30 – LKS Bestwina – LKS Pasjonat Dankowice
Sobota, 25 marca, godz. 15.30 – LKS Kaniów – Zamek Grodziec
Sobota, 25 marca, godz. 15.30 – LKS Sokół Hecznarowice – KS Bestwinka
W okresie przerwy zimowek treningi zawodników KS Bestwinka odbywały się 3 razy w tygodniu – w hali sportowej, na Orliku i na boisku trawiastym.
Odbyło się 8 sparingów na boisku sztucznym w Czechowicach Dziedzicach.
Sparingi: nr1: Zagórzanka Zagórze 2-3 Bestwinka
Bramki: Matvieienko ×2, Prymula Bartosz
nr 2: Orzeł Zabłocie 0-3 Bestwinka
bramki: Sztorc Grzegorz ×2, Sajdak Tomasz
nr 3: KS Bystra 2-4 KS Bestwinka
bramki: Matvieienko ×2, Sztorc, testowany zawodnik
nr 4: GLKS Wilkowice 3-1 KS Bestwinka
bramki: Sajdak
nr 5: Cukrownik Chybie 5-5 KS Bestwinka
bramki: Fluder×2, Sztorc×3
nr 6: Poręba Wielka 1-8 KS Bestwinka
bramki: Fluder×3, Sztorc ×1, Kucharczyk ×1, Francuz×1, testowany zawodnik ×2
nr7: UMKS 0-6 KS Bestwinka
bramki: Matvieienko ×3, Kucharczyk×1, Sajdak×1, Pietraszko ×1
nr 8: Wilamowiczanka Wilamowice 0-4 KS Bestwinka
bramki: Matvieienko ×1, testowany zawodnik ×1, Stasica ×1, Maroszek ×1
Kadra na rundę wiosenną: 1.Matvieienko Vadym, 2.Willmann Klaudiusz, 3.Prymula Przemysław, 4.Pietraszko Mateusz, 5.Fluder Patryk, 6.Wojtowicz Jakub, 7.Dawidek Rafał, 8.Kucharczyk Kamil, 9.Bucki Krzysztof, 10.Chmielniak Dominik, 11.Prymula Bartosz, 12.Lisewski Wojciech, 13.Stasica Przemysław, 14.Skęczek Maciej, 15.Sajdak Tomasz, 16.Jarzyna Kacper, 17.Łuszczak Konrad, 18.Wróbel Paweł, 19.Francuz Dawid, 20.Kujawa Michał, 21.Mariarczuk Andrzej (wolny transfer), 22.Głowacz Radosław (wolny transfer), 23.Sitarz Dominik (wolny transfer), 24. Sztorc Grzegorz (wolny transfer), 25.Sztorc Marcin (wolny transfer), 26.Marańda Michał, 27.Wydmański Piotr (powrót z wypożyczenia), 28.Kołodziej Kacper. Juniorzy trenujący z pierwszym zespołem: Maga Bartosz, Lach Damian, Zontek Dominik, Maroszek Robert, Kowalski Mikołaj, Tomaszczyk Miłosz.
Odeszli: Wojtowicz Mateusz (LKS Bestwina, powrót z wypożyczenia), Zorkun Efe (Pasjonat Dankowice, powrót z wypożyczenia).
Przygotowania LKS Kaniów do rundy wiosennej i kadra na rundę wiosenną:
28.01.2023 Turniej halowy w ramach VII Memoriału im. Karola Ryszki (2 miejsce)
Przełom Kaniów - TS Podbeskidzie 2006 5:0
Norbert Foks - 3, Damian Woźniak, Testowany Zawodnik
Przełom Kaniów – LKS Poręba 3:2
Norbert Foks, Tomasz Drewniak, Tomasz Socha
Przełom Kaniów – TS Metal Węgierska Górka 1:1
Norbert Foks
Przełom Kaniów – Burza Roczyny 3:3
Norbert Foks, Robert Jurczyga, Testowany Zawodnik
Przełom Kaniów – Jeleśnianka Jeleśnia 4:1
Konrad Markiel, Robert Jurczyga, Tomasz Socha, Damian Woźniak
Przełom Kaniów – TS Podbeskidzie 2007 1:3
Norbert Foks
Przełom Kaniów – Strażak Dębowiec
Testowany zawodnik - 2 oraz Patryk Ciućka
Kadra:
Bramkarze:
Dawid Grabski, Rafał Twardowski
Obrońcy:
Wojciech Kubies, Konrad Markiel, Tomasz Socha, Michał Szymański, Damian Siwek
Pomocnicy:
Marek Faruga, Patryk Nazim, Damian Woźniak, Tomasz Drewniak, Patryk Ciućka, Grzegorz Maron, Filip Bogusz
Napastnicy:
Kamil Góra, Robert Jurczyga, Łukasz Zdeb, Norbert Foks + obecnie testowany zawodnik
Ubyli:
Wojciech Czulak - Żar Międzybrodzie (wypożyczenie do 30.06.2023)
Szymon Dunat - nie wznowił treningów
Przybyli:
Damian Siwek, Grzegorz Maron, Łukasz Zdeb - wznowili treningi
Filip Bogusz - GLKS Wilkowice
Do góry