Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Udane morsowanie z WOŚP i dla WOŚP

23. 01. 29
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 324
Wspólna akcja kaniowskich „Moczydupeczek” (Facebook – Moczydupeczki, czyli morsujemy w Kaniowskiej Żwirowni) i czechowickich „Foczek i morsów” (Facebook - Czechowicki Klub Morsów - Morsy i Foczki) oraz bestwińskiego i czechowickiego sztabu WOŚP cieszyła się sporym zainteresowaniem miłośników zimowych kąpieli, ale nie tylko, z brzegu obserwowała i kibicowała foczkom i morsom Pani Halina Błaszkiewicz, prezes UKS Set Kaniów, był radny Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, Łukasz Dobucki, wspierały morsów żony i dzieci, koleżanki i koledzy. Zdjęcia TUTAJ
Trudno dokładnie powiedzieć, ile osób zażyło kąpieli, ponieważ ciągle w wodzie trwał ruch, jedni wchodzili, inni wychodzili, by skorzystać z sauny, po czym znów wracali do wody.
Były puszki WOŚP raz po raz zasilane przez kolejno przybywające osoby, była kiełbaska z ogniska i coś na rozgrzewkę.
Jak zwykle w takich okazjach, upieczono dwie pieczenie przy jednym ogniu, a nawet cztery: było morsowanie, była zbiórka na WOŚP, była sauna i była integracja czechowickich i kaniowskich foczek i morsów, a z takich spotkań zawsze wypływają pozytywne rzeczy.
Brawa za kolejną udaną imprezę, podziękowania za czynny udział w WOŚP i gratulacje za wytrwałość, wytrzymałość i odwagę.
Siema! Do zaś!
Do góry