Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Samochód w rowie

23. 01. 19
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1454
Wyp BestWyp best 1Dziś około godziny 17.00 na ulicy Dankowickiej w Bestwince - skrzyżowanie z ul. W. Ślosarczyka - samochód ciężarowy wypadł z drogi, wpadł do głębokiego rowu i uszkodził gazociąg. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.
Jak przekazała portalowi czecho.pl asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, kierowca ciężarówki nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego wypadł z drogi i wylądował w rowie.
W wyniku zdarzenia uszkodzona została rura z gazem. Jednak po jej sprawdzeniu stwierdzono, że nie doszło do rozszczelnienia.
Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. W czasie wyciągania pojazdu z rowu występowały utrudnienia w ruchu.

 

Do góry