Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

22. 10. 21
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1168
W lidze okręgowej LKS Bestwina (8 miejsce, 14 punktów) w sobotę, 22 października, podejmować będzie na własnym boisku Iskrę Pszczyna, początek meczu o godz. 15.00. Iskra zajmuje w tabeli miejsce 7 i ma 3 punkty przewagi nad LKS Bestwina, w ostatnim meczu przegrała u siebie z KS Międzyrzecze 1:2.
W bielskiej A klasie LKS Kaniów (miejsce 7, 12 punktów) zagra w sobotę o godz. 15.00 z Orłem Kozy na boisku w Kozach. Orzeł jest w tej chwili na ostatnim miejscu i zdobył do tej pory 7 punktów, w ostatnim meczu zremisował w Czańcu 1:1.
Wspomnianą powyżej drużynę z Czańca gościć będzie u siebie KS Bestwinka, zajmujący z dorobkiem 11 punktów miejsce 9. KS Bestwinka w ostatnim meczu pokonał Pioniera Pisarzowice 3:1, LKS II Czaniec zajmuje jedną pozycję niżej i ma punktów 10. Początek meczu również o godz. 15.00.
Do góry