Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wernisaż malarstwa i rysunku Jerzego Grenia

22. 10. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1528
13 października w filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Kaniowie miał miejsce wernisaż Pana Jerzego Grenia. Prace Pana Jerzego prezentowane są w Kaniowie po raz pierwszy. Mimo iż Pan Jerzy swoją przygodę z rysunkiem zaczął niespełna trzy lata temu, może pochwalić się już sporym dorobkiem artystycznym. Jego ulubionymi technikami są akwarele, ołówek i tusz. Tematyka prac jest bardzo różnorodna, pojawiają się pejzaże, wątki marynistyczne, architektura. Artysta związany jest z Grupą Plastyków "Jaskółka". Prace Pana Jerzego można podziwiać jeszcze do końca października w godzinach pracy biblioteki w Kaniowie.
Do góry