Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Złoci krwiodawcy - siatkarze

22. 10. 16
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1192
Zdjcie WhatsAZdjcie WhatsApZdjcie WhatsApp 2022 10 15 Zdjcie WhatsApp 2022 10 15 o 174832Zdjcie WhatsApp 2022 10 15 o 174805Zdjcie WhatsApp 2022 10 15 o 174834Zdjcie WhatsApp 2022Po sukcesach krwiodawców – wędkarzy i krwiodawców – piłkarzy reprezentujących Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Bestwina świetnie zaprezentowali się krwiodawcy – siatkarze uczestniczący w I Turnieju Amatorskiej Piłki Siatkowej Klubów Honorowych Dawców Krwi PCK Rejonu Bielskiego pod honorowym patronatem burmistrz Strumienia Anny Grygierek.

Turniej odbył się w sobotę, 15 października, w hali sportowej w Strumieniu.
Nasi reprezentanci: Barbara Gałuszka, Jarosław Bieroński, Dominik Puda, Kraus Marcin, Kraus Michał, Wojciech Głąbek i Damian Kopaczka zajęli pierwsze miejsce i odebrali Puchar z rąk Pani burmistrz, Anny Grygierek i złote medale. W ceremonii dekoracji uczestniczyli, oprócz Pani burmistrz, Tomasz Piwocha – prezes Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Bielsku-Białej i Marek Mielnik - dyrektor Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Bielsku-Białej.

Michał Kraus został wybrany najlepszym zawodnikiem Turnieju, uśmiechnęło się również do niego szczęście w losowaniu nagród, w którym brali udział wszyscy zawodnicy i trafił na zwycięski los.
Brawa i gratulacje dla naszych krwiodawców – siatkarzy!!!

Do góry