Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Bogaty w wydarzenia sportowe weekend 10 - 11 września

22. 09. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 825
Najbliższy weekend będzie bogaty w wydarzenia sportowe, te piłkarskie zapowiem później, poniżej informacja o Międzynarodowym Turnieju Kajak Polo i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Kajak Polo oraz samochodowym Rajdzie Śląska. Zawody w kajak polo odbędą się w w sobotę i niedzielę w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie przy ul. Malinowej, natomiast Rajd Śląska wystartuje w sobotę, 10 września, w Bestwince, w pobliżu kościoła, na ul. Gandora, następnie samochody pojadą ulicami: Braci Dudów, Dankowicką, Nad Łękawką, Łabędzią, Bażancią, Mirowską, Sarnią, Batalionów Chłopskich, Rybacką, Wędkarską (na mapce stara nazwa – Gawlików) i Osiedlową, meta zlokalizowana jest przed skrzyżowaniem z Batalionów Chłopskich w pobliżu NZOZ „Maroszek”.
Start o godzinie 11.00, drugi przejazd o godz. 16.40 w tym samym dniu. W Rajdzie wystartuje mieszkaniec Kaniowa, Łukasz Godula, pojedzie Peugeotem 208 z numerem startowym 241.
Do góry