Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wysokie zwycięstwo LKS Bestwina

08. 10. 20
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3879
 Jak na lidera przystało, LKS Bestwina wysoko pokonał LKS Wilkowice, przedostatnią drużynę w tabeli bielskiej A – klasy. Goście ułatwili jeszcze zadanie, ponieważ przez większą część pierwszej połowy grali w 10, sędzia nie dopuścił do gry zawodnika, który nie posiadał dowodu  tożsamości.
LKS Bestwina – LKS Wilkowice 6:1
Bramki : Gołąb, Stawowczyk - 2, Kalamus, Pilarz, Grzeszek.
Trudniejsze zadanie miały dwie pozostałe drużyny, ponieważ LKS „Przełom” Kaniów podejmował u siebie wicelidera – Groń Bujaków, KS Bestwinka występował w Buczkowicach, a tamtejszy Sokół przed tym meczem zajmował 3 lokatę w tabeli.
Na boisku w Kaniowie, po bardzo dobrym występie, trzy punkty zainkasowali gospodarze a bramki zdobyli: Mateusz Grygierzec i Robert Jurczyga.
LKS Przełom Kaniów – Gron Bujaków 2:0
W meczu z Sokołem Buczkowice zawodnicy KS Bestwinka byli bezradni. Daje o sobie znać brak skuteczności, w 10 meczach zawodnicy zdobyli tylko 10 bramek, a bardzo dobrze spisująca się do tej pory obrona (w 9 meczach straconych tylko 8 bramek),pod nieobecność Michała Tomaszczyka dopuściła do utraty 3 bramek.
Sokół Buczkowice – KS Bestwinka 3:0

Do góry