Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wyniki współzawodnictwa w sporcie szkolnym

08. 10. 16
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4169
 Powiatowy Szkolny Związek Sportowy dokonał podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół powiatu bielskiego w roku szkolnym 2007/2008.
Bardzo dobrze w tym współzawodnictwie wypadli gimnazjaliści z Gimnazjum Publicznego w Bestwince plasując się na 4 miejscu. Wyżej od nich sklasyfikowani zostali gimnazjaliści z Ligoty, Kóz i GP nr 1 w Czechowicach – Dziedzicach.
Gimnazjum z Bestwiny zajęło w tej klasyfikacji miejsce 17.
Również we współzawodnictwie szkół podstawowych uczniowie z Bestwinki zajęli najwyższą lokatę spośród szkół z naszej gminy i zajęli miejsce 9. Uczniowie ze szkoły podstawowej w Kaniowie sklasyfikowani zostali na miejscu 21, SP Bestwina na 22, a SP Janowice na 35 miejscu.
Wśród szkół podstawowych najwyżej sklasyfikowano SP Kozy, SP Pisarzowice i SP 5 Czechowice – Dziedzice.

Do góry