Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

LKS Bestwina w Czechowicach, LKS Kaniów u siebie

22. 05. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 107
W IV lidze czekają nas derby. Czechowicki MRKS podejmować będzie na własnym boisku LKS Bestwina. MRKS w ostatnim meczu pokonał Orła w Łękawicy 0:2 i z 36 punktami zajmuje 7 miejsce w tabeli. Do tej pory odniósł 10 zwycięstw, 6 remisów i 8 porażek.
LKS Bestwina ma punktów 14, zanotował 4 zwycięstwa, 2 remisy i 14 porażek.

LKS Przełom Kaniów jest w ostatnim okresie na zwycięskiej ścieżce, co pozwoliło mu awansować na 3 miejsce w tabeli. Osiągniecie wyższej pozycji będzie raczej niemożliwe, ponieważ do drugiego Rotuza Bronów strata wynosi 10 punktów, a Rotuz w dalszym ciągu walczy o awans, więc nie może sobie pozwolić na straty punktów.
5 wygranych meczów z rzędu, na dodatek w rundzie wiosennej na 7 rozegranych meczów 6 zwycięstw i tylko 1 porażka ze wspomnianym Rotuzem Bronów pozwala mieć nadzieję, że w starciu w niedzielnym meczu z Orłem Kozy dobra passa zostanie przedłużona. Orzeł Kozy zdobył 10 punktów mniej od Przełomu i lokuje się na 7 miejscu bielskiej A klasy (8 zwycięstw, 3 remisy 9 porażek).
KS Bestwinka planowany na ten weekend mecz z BAP Piast rozegra w Boże Ciało – 16 czerwca.

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Bestwina 14 maja 2022 - 17:00
Przełom Kaniów - Orzeł Kozy 15 maja 2022 - 16:00
Do góry