Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

22. 04. 28
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 371
W ubiegły weekend pauzowali, teraz w sobotę, 30 kwietnia, udadzą się do Turzy Śląskiej, aby zmierzyć się z tamtejszą Unią.
Unia Turza Śląska w ostatnim meczu wygrała w Łękawicy z Orłem 0:1 i zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli, a więc kolejny rywal z wysokiej półki i na dodatek grający przed własną publicznością. Bilans Unii to 13 zwycięstw, 2 remisy i 6 porażek. Bestwinianie znajdują się w strefie spadkowej, odnieśli do tej pory 4 zwycięstwa, 2 razy zremisowali i 14 razy przegrali.
W lidze okręgowej, po meczach ze znacznie wyżej notowanymi rywalami, KS Bestwinka podejmować będzie na własnym boisku LKS Wisła Wielka. W ostatnim meczu KSB uległ liderowi, GLKS Wilkowice, po bardzo dobrym meczu 0:2. LKS Wisła Wielka z kolei pokonała JUW-e Jaroszowice grając na boisku przeciwnika 2:5. 25 punktów, 7 zwycięstw, 4 remisy, 9 porażek to bilans niedzielnych przeciwników KSB. Gospodarze znajdują się w strefie spadkowej i do tej pory odnieśli 3 zwycięstwa, 3 razy zremisowali i 14 razy przegrali, z 12 punktami zajmują 15 miejsce, LKS Wisła Wielka jest 9.
LKS Kaniów po ostatnim zwycięstwie nad LKS II Czaniec zajmuje 5 miejsce, ma 28 punktów za 9 zwycięstw i 1 remis, 7 razy przegrał. W sobotę, 30 kwietnia, udaje się do Wapienicy, by powalczyć z tamtejszą Zaporą, która w ostatnim meczu wygrała 1:2 z Orłem w Kozach. Zapora zajmuje 10 miejsce, ma 21 punktów i na swoim koncie 6 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek.
Unia Turza Śląska – LKS Bestwina – sobota, 30 kwietnia, godz. 17.00
KS Bestwinka – LKS Wisła Wielka – niedziela, 1 maja, godz. 17.00
LKS Zapora Wapienica – LKS Kaniów – sobota, 30 kwietnia, godz. 17.00
Do góry