Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Uznanie jury dla naszych mieszkańców w XXII Powiatowych Spotkaniach Amatorskich Grup Artystycznych SAGA '2022

22. 04. 28
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 360
SagaSaga 1Saga 2Zakończyła się muzyczna odsłona XXII Powiatowych Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych SAGA '2022! Muzyka wypełniła po brzegi salą widowiskową Dom Kultury w Kozach.
Wystąpiło 10 zespołów wokalnych, instrumentalnych i instrumentalno-wokalnych, łącznie około 180 uczestników, w tym reprezentanci gminy Bestwina.
W składzie jury znalazły się następujące osoby: Halina Kubisz-Muła, Beata Borowska, Bernadetta Majcher oraz Jan Borowski, którzy uważnie przysłuchiwali się wszystkim prezentacjom, służąc cennymi radami i wskazówkami do dalszej pracy.
Nad sprawnym przebiegiem przeglądu czuwali pracownicy Wydziału Promocji Powiatu na czele z naczelnikiem Magdaleną Więzik.
W kategorii zespołów instrumentalnych i wokalno-instrumentalnych:
pierwsze miejsce otrzymał Zespół "Con Fuoco Band" z POPP Art. w Czechowicach-Dziedzicach pod dyrekcją Urszuli Szkucik – Jagiełka z wieloma mieszkańcami naszej gminy w składzie, drugie miejsce otrzymał Big Band Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach również z mieszkańcami naszej gminy w składzie.
W kategorii zespołów wokalnych trzecie miejsce otrzymał Chór Szkolny " Divertimento" z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kaniowie również prowadzony przez Urszulę Szkucik - Jagiełka.
Do góry