Wyjazdowa wygrana LKS Kaniów

22. 04. 17
Odsłony: 2347
Dominacja na boisku i pewne zwycięstwo. W Wielką Sobotę drużyna seniorów LKS Kaniów pokonała na wyjeździe Wilamowiczankę Wilamowice 5:1 (3:0). Bramki dla Kaniowa zdobyli: Tomasz Drewniak, Norbert Foks – po 2 oraz Kamil Góra.
Do przerwy kaniowska drużyna zdobyła 3 bramki, a dokładniej w pierwszych 20 minutach. Gospodarze ograniczali się do prób gry z kontry, które zwykle były przerywane na 40 metrze. Po przerwie kaniowianie dołożyli trafienie na 4:0, nie wykorzystali rzutu karnego, a piłka po dwóch strzałach odbijała się od poprzeczki. Gospodarze odpowiedzieli jedną bramką, a wynik został zamknięty w 90 minucie, kiedy to LKS Kaniów zdobył 5 bramkę.
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Przełomu Kaniów1:5
LKS Kaniów: Dawid Grabski (Rafał Twardowski) – Wojciech Czulak, Konrad Markiel, Michał Szymański – Marek Faruga, Marcin Bęben, Szymon Dunat (Patryk Nazim), Tomasz Socha, Damian Woźniak (Wojciech Kubies) – Norbert Foks, Kamil Góra (Tomasz Drewniak)