Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wylicytuj profesjonalne sprzątanie domu, wesprzyj WOŚP - aktualizacja

22. 02. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1242
Dwa dni do końca licytacji!!!
Chcesz mieć profesjonalnie wysprzątany dom lub biuro a nie masz czasu? Masz dobre serce i chcesz wesprzeć WOŚP? Jeśli dwa razy odpowiesz TAK to możesz mieć dwa w jednym i odwiedzi Cię firma GOLABSOLUTIONS Manufaktura Czystości Arkadiusz Gołąb z Bestwinki i wykona zadanie. A może po prostu chcesz pomóc swoim rodzicom lub dziadkom i zamówić dla nich tę usługę sprzątania? Oczywiście, że może i tak się stać, decyzja należy do Ciebie.
A w jaki sposób to zrealizować? Bardzo prosto. Weź udział w licytacji, bo właśnie taką usługę Manufaktura Czystości wystawiła na aukcję na Allegro za pomocą Sztabu #2861 zarejestrowanego przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Bestwina. Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/sprzatanie-domu-lub-biura-11712878546
Na aukcję trafia usługa jednorazowego sprzątania standardowego domu lub biura obejmująca ścieranie kurzu z parapetów, półek, balustrad, stołów itp., mycie sanitariatów, luster, odkurzanie, mycie podłóg. Oferowana usługa musi zamknąć się w 10 roboczogodzinach. Miejsce realizacji: gmina Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna.
Usługę wykona GolabSolutions Manufaktura Czystości Arkadiusz Gołąb, Bestwinka, ul. Wiśniowa 9.
Do góry