Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaloguj do serwisu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bestwinie

Oficjalna strona Urzedu Gminy

Gmina Bestwina w liczbach

Monitoring powietrza

Mapa gminy Bestwina

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom,Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” z siedzibą w Kaniowie

Skład zaprasza

EBART schody
https://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/6959-rajd-slaska-zakonczony-tragedia-w-chybiu-nie-zyje-pilotka-rajdowa.html

Licznik Odwiedzin

41641965
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie dni
20434
26511
46945
716416
41641965

Magazyn Gminny
https://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/6959-rajd-slaska-zakonczony-tragedia-w-chybiu-nie-zyje-pilotka-rajdowa.html
Portal czecho.pl
Portal beskidzka24.pl
https://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/6959-rajd-slaska-zakonczony-tragedia-w-chybiu-nie-zyje-pilotka-rajdowa.html

Gościmy

Odwiedza nas 542 gości oraz 0 użytkowników.

Rajd Śląska zakończony tragedią w Chybiu. Nie żyje pilotka rajdowa!

21. 09. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 180
W sobotę, 11 września około godziny 11.00 w Chybiu na ul. Leśnej (pow. cieszyński) doszło do wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce na trasie Rajdu Śląska. Niestety w wypadku śmierć poniosła pilotka rajdowa Agnieszka Pyra, prywatnie żona kierowcy, który został przewieziony do szpitala. Impreza została przerwana.
Wypadek miał miejsce na końcu stosunkowo prostego odcinka drogi (ok. 150-200m), zakończonego zakrętem w lewo o około 90 stopni. Honda Civic z numerem bocznym 40 uderzyła w ogrodzenie posesji po lewej stronie, kilkanaście metrów przed zakrętem. Kuta brama przebiła karoserię pojazdu. Pasażerka nie miała szans, zginęła na miejscu. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach.
Organizatorzy podjęli decyzję o zakończeniu imprezy. Środowisko rajdowe pogrążyło się w głębokim żalu.
Komitet organizacyjny Rajdu Śląska składa najszczersze kondolencje bliskim zmarłej zawodniczki. W tej sytuacji sportowa rywalizacja nie będzie kontynuowana, a załogi, kibice oraz osoby zaangażowane w organizację rajdu zgromadzą się przed Stadionem Śląskim, by uczcić pamięć pilotki minutą ciszy - poinformowali organizatorzy rajdu.
Zdjęcie 1 z miejsca wypadku, 2 z ul. Pastwiskowej w Bestwince.

 

Do góry