Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nastolatka jadąca na hulajnodze potrącona przez ciężarówkę na ul. Krakowskiej

21. 07. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 121
Potrącenie nastolatki na ul. Krakowskiej w BestwinieDo potrącenia 17-latki poruszającej się na hulajnodze przez ciągnik siodłowy z naczepą doszło przed godziną 13.30 na ulicy Krakowskiej, w okolicy skrzyżowania z ul. Cyprysową, w Bestwinie. Na miejsce wezwano wszystkie służby ratunkowe.
Przed przyjazdem karetki pogotowia pomocy przedmedycznej nastolatce udzielili druhowie z miejscowej jednostki OSP. 17-latka doznała obrażeń głowy oraz ogólnych potłuczeń. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny wypadku.
Policjanci ustalili, że sprawczynią zdarzenia była 17-latka kierująca hulajnogą, która wymusiła pierwszeństwo przejazdu wobec ciągnika siodłowego z naczepą jadącego od strony Czechowic-Dziedzic. Została ona ukarana mandatem karnym. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Droga była częściowo zablokowana przez około półtorej godziny.
Do góry