Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

14 drużyn weźmie udział w VIII Wakacyjnym Turnieju Piłkarskim Dzikich Drużyn. Zbiórka na operację młodego zawodnika

21. 07. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1092
14 drużyn zapisało się ostatecznie do udziału w VIII Wakacyjnym Turnieju Piłkarskim Dzikich Drużyn o Puchar Posła na Sejm RP Przemysława Drabka.
Drużyny zostaną rozlokowane w 3 grupach – 2 grupy liczyć będą 5 zespołów, jedna grupa 4 zespoły. W grupach pięciodrużynowych mecze będą trwać 1×12 minut, w grupie czterodrużynowej 1×15 minut. Dzięki temu czas gry będzie wyrównany. Po raz pierwszy po wyjściu z grupy będą również ćwierćfinały (do tej pory od razu rozgrywaliśmy mecze półfinałowe). Najlepsze zespoły zagrają aż 7 spotkań.
Zbiórka zespołów – 8:15
Losowanie grup – 8:30 (w losowaniu uczestniczą kapitanowanie zespołów)
Oficjalne rozpoczęcie – 8:50 (drużyny gotowe do zawodów na środku boiska)
Pierwsze mecze – 9:00
Planowane zakończenie Turnieju i wręczenie nagród – 14:20
W Turnieju zagrają: Victoria Egal, Inny Zespół, Oldboje Przełom Kaniów, Wyborowi, Nemak Poland, Grupa Czechowicka, ZZRG PG Silesia, Strażacy OSP Gminy Bestwina, Best Autotech Team, PNP Czechowice-Dziedzice, Młodzi Wilcy, Aspar, Alkusteam, WhiskeyCola.
W sobotę, podczas turnieju, zarząd klubu przeprowadzi dobrowolną zbiórkę na operację kontuzjowanego Szymona Janeczko – zawodnika drużyny juniorów LKS Przełom Kaniów.
Szymon ma 16 lat i należy do wiodących zawodników kaniowskiej drużyny juniorów. Podczas jednego z ostatnich treningów doznał poważnej kontuzji. Przeprowadzony rezonans magnetyczny potwierdził najgorszy scenariusz - całkowicie zerwane więzadło przednie krzyżowe – ACL. W jego lokalizacji towarzyszące znaczne luźne pasma tkankowe. Łąkotka przyśrodkowa z pionowo przebiegającą szczeliną pęknięcia, kontaktującą się z dolną powierzchnią stawową łąkotki. Wiązadła piszczelowe pogrubiałe w części głębokiej, z obecnością płynu.
Szacunkowy koszt tej skomplikowanej operacji wynosi około 20 tysięcy złotych. Koszty zawierają operację, rehabilitację oraz wizyty lekarskie.
Okażmy po raz kolejny wielkie serce i wspólnie pomóżmy Szymonowi odzyskać pełną sprawność, aby mógł wrócić do uprawiania swojej ukochanej dyscypliny sportu i reprezentowania klubu w rozgrywkach ligowych!
Podczas Turnieju w godzinach 8 -15 będzie można okazać swoje wsparcie wrzucając dobrowolną kwotę do puszki. Za każde wsparcie z serca dziękujemy!
Do góry