Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Podsumowanie akcji krwiodawstwa w Bestwinie

21. 07. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1078
W przeprowadzonej w Bestwinie niedzielnej (4 lipca) akcji poboru krwi zarejestrowano 16 kandydatów do oddania tego bezcennego i niczym niezastąpionego leku, a po wypełnieniu kwestionariuszy i badaniu lekarskim ostatecznie krew oddało 13 dawców, co zaowocowało przekazaniem do Banku Krwi 5 850 ml.
 
Klub Honorowych Dawców Krwi Przy Urzędzie Gminy Bestwina składa serdeczne podziękowania wszystkim chętnym do podzielenia się cząstką siebie za udział, ekipie ambulansu RCKiK w Katowicach za obecność i obsługę krwiodawców, a Remigiuszowi Żurowskiemu i Mateuszowi Kubikowi za zabezpieczenie miejsca postoju na parkingu przy kościele pw. WNMP w Bestwinie.
Do góry