Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kontrowersyjna bramka

08. 09. 07
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4126

 Podobnie,jak przed tygodniem w Kaniowie, kiedy odbywał sie mecz derbowy Kaniów - Bestwinka, tak samo dzisiaj wokół boiska w Bestwine zebrało się wielu kibiców piłki nożnej. Na trybunach można było zobaczyć kilku radnych gminy Bestwina, obecny był wójt Stefan Wodniak oraz zastępca wójta Artur Beniowski.

Kibice LKS Przełom Kaniów przed meczem mówili,że biorą remis w ciemno, kibice LKS Bestwina połechtani dwoma wysokimi wygranymi w ostatnich meczach liczyli na 3 punkty. Mecze derbowe maja jednakże to do siebie,że  wynik meczu pozostaje wielką niewiadomą do ostatniego gwizdka.

Więcej o przebiegu meczu jutro...również zmontowany zostanie filmik z akcjami i pokazujący,jak padały bramki.Dzisiaj odsyłam do komentarzy na  www.sportowebeskidy.pl

LKS Bestwina - LKS Przełom Kaniów 2:1 

Do góry