Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

UWAGA!!! Konkurs fotograficzny !!!

08. 09. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4086

 Wakacje mają to do siebie, że za szybko się kończą. Dobrym sposobem by je przedłużyć jest dokumentacja fotograficzna naszych wakacyjnych przygód. Pstrykamy więc, najczęściej już wyposażeni w aparaty cyfrowe, wyjątkowe miejsca, poznanych ludzi, zabawne lub dramatyczne wydarzenia i chętnie w długie jesienne i zimowe wieczory do tych, przechowywanych teraz na dysku komputera, a nie jak dawniej bywało w rodzinnym albumie, obrazów powracamy. Dużo się działo! Pochwalmy się, bo jest ku temu okazja. Redakcja Magazynu Gminnego wznawia konkurs fotograficzny pt. "Wspomnienia z wakacji" A zatem tematem prac muszą być fotki dotyczące tegorocznej kanikuły: rozważne lub romantyczne, komiczne albo dramatyczne pod warunkiem ,że dobre ! Do 30 listopada wybraną przez siebie fotografię z wakacji przesyłacie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczacie na nośniku CD do Centrum Sportu i Rekreacji w Bestwinie, ul. Krakowska 123. Fotografia biorąca udział w konkursie powinna być opatrzona tytułem, dodatkowo plik powinien zawierać także: imię i nazwisko, wiek i adres zamieszkania autora. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w pierwszym tygodniu grudnia.

Komisja konkursowa w składzie: Agata Chmielowska, Artur Beniowski, Grzegorz Boboń wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. W numerze świątecznym "Magazynu Gminnego "opublikowane zostaną zarówno nazwiska laureatów konkursu jak i nagrodzone prace .

Zapraszamy do wspólnej zabawy !!!

Do góry