Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Uwaga konkurs - wskaż gdzie jest piłka?

08. 09. 02
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4783
 II Janowicki Turniej Siatkówki już za nami, pozostały nam tylko wspomnienia …i zdjęcia. Jedno z nich stało się inspiracją do ogłoszenia konkursu.  W konkursie może wziąć udział każdy - wystarczy tylko wskazać gdzie na oryginalnym zdjęciu znajduje sie piłka. Zwycięzca może być tylko jeden i zostanie nim ten, kto najszybciej przy pomocy programu graficznego wrysuje piłkę w miejscu, gdzie jego zdaniem się ona znajduje i prześle swoją pracę pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Fundatorem nagrody jest Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie a jest nią sportowy plecak firmy PUMA.
P.S. Dla pewniejszej i łatwiejszej oceny proszę pracować na prezentowanym zdjęciu w formacie 640x480 pikseli i w takim rozmiarze odesłać swoją pracę.

Do góry