Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Robert Jurczyga zwycięzcą zawodów wędkarskich

08. 08. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5504

   65 wędkarzy stanęło w szranki w zawodach wędkarskich organizowanych przez Sekcję Wędkarską LKS Przełom Kaniów, inaugurując obchody Święta Karpia, których dalszy ciąg kontynuowany będzie na terenach rekreacyjnych od godz. 16.30 programem dla dzieci, występem iluzjonisty z Czech, kabaretu Masztalscy i zabawą taneczną.
O godz. 16 rozpoczną się derby pomiędzy LKS Przełom Kaniów – KS Bestwinka.  Nie bez powodu ta informacja podawana jest w tym miejscu, ponieważ zwycięzcą zawodów wędkarskich został czołowy strzelec LKS Przełom Kaniów Robert Jurczyga. Wszyscy kibice LKS Kaniów przyjmują jego zwycięstwo za dobry znak i wierzą, że Robert tak samo skuteczny będzie w meczu z Bestwinką. Padały nawet życzenia, żeby Robert strzelił tyle bramek ile złowił ryb, a okazało się, że po zważeniu uzbierało się tego 12 kg 34 dkg.
Drugie miejsce z wynikiem 4,11 kg zajął Tadeusz Wysocki, trzecie Rafał Olek – 4 kg, czwarty był Busz Edward – 3,08 kg, piąty Witoszek Zbigniew – 2,44 kg. Ogółem do zważenia swoich zdobyczy zgłosiło się 17 wędkarzy.
Dekoracja zwycięzców i wręczanie nagród odbyło się na estradzie terenów rekreacyjnych. W ceremonii uczestniczyli: przewodniczący Rady Powiatu Roman Migdał, starosta Andrzej Płonka, wicestarosta Mirosław Szemla, radni Rady Powiatu: Józef Maziarz i Bogusław Stolarczyk, przewodniczący Rady Gminy Jerzy Zużałek, wójt Stefan Wodniak, zastępca wójta Artur Beniowski, radni: Łukasz Furczyk i Edward Jonkisz oraz sołtys Marek Pękala a całość prowadził dyrektor CKSiR Grzegorz Boboń.
Zarząd Sekcji Wędkarskiej na czele z kierownikiem Mariuszem Wojtuszkiem i jego zastępcą Romanem Sasem zadbał o pamiątkowe statuetki, dyplomy i atrakcyjne nagrody dla zawodników, a także wyróżnił statuetkami zasłużonych działaczy Sekcji oraz samorządowców, m.in. wójta Stefana Wodniaka i sołtysa Marka Pękalę.

Do góry