Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Tym razem komplet punktów

08. 08. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4503
 Bardzo dobrze wypadły seniorskie drużyny w drugiej kolejce rozgrywek  bielskiej A-klasy. Wszystkie odniosły zwycięstwa, a najwięcej bramek mogli zobaczyć  kibice LKS Bestwina. Rozpoczęli ostro, bo już w pierwszej minucie objęli prowadzenie i ostro zakończyli aplikując po drodze przyjezdnym 6 bramek.
LKS Bestwina – Soła Kobiernice 6-2
Bardzo dobre spotkanie rozegrali podopieczni Wiesława Jurczyka. Z Halnym Kalna spotkali się niedawno w meczu o Puchar Polski i po rzutach karnych odpadli z dalszych rozgrywek. Wczorajszy rewanż wypadł dla KS Bestwinka niezwykle udanie, ponieważ do bramki Halnego trafili Paweł Łukosz, Michał Tomaszczyk i Rafał Zbijowski, a goście odpowiedzieli tylko jednym trafieniem z rzutu karnego.
   KS Bestwinka - Halny Kalna 3 : 1
LKS Przełom Kaniów, po nieudanym debiucie tydzień temu z Pisarzowicami na własnym boisku, tym razem grał w Wilkowicach. Po niezwykle ciekawym i pełnym emocji meczu, drużyna Kaniowa pokonała gospodarzy 2:1. Bramki dla Kaniowa zdobywali: Robert Jurczyga oraz Mateusz Grygierzec.
GLKS Wilkowice – Przełom Kaniów 1:2

Do góry