Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

III Janowicki Piknik Rodzinny

08. 08. 24
Wpis dodał: Andrzej Wojtyła
Odsłony: 3624

ImageJuż po raz trzeci na terenach rekreacyjnych w Janowicach odbył się Piknik Rodzinny. Tak jak w poprzednich latach i tym razem pogoda sprzyjała biesiadowaniu, a uczestnicy imprezy nie mogli narzekać na brak atrakcji. Na początek przygotowano coś dla najmłodszych. Mogli oni wraz z rodzicami wziąć udział w programie „Baw się razem z nami”, wszyscy tańczyli i śpiewali w rytm wesołej muzyki, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy.

Nie zabrakło atrakcji dla miłośników mocnego brzmienia, przed janowicką publicznością zaprezentował się zespół młodzieżowy „Lacrime dei”.Grupa  ta gra głównie muzykę ciężką, wzorując się na takich zespołach jak: Trivium czy Metallica co można było usłyszeć podczas ich sobotniego występu.

Przed godziną 19” wszystkie miejsca były już zajęte, a to wszystko za sprawą gwiazdy wieczoru, pani Krystyny Giżowskiej. Krystyna Giżowska zaśpiewała swoje największe przeboje, takie jak: Złote obrączki”, Przeżyłam z Tobą tyle lat”, czy „W drodze do Fontainebleau”. Oprócz swoich piosenek zaprezentowała także przeboje z repertuaru gwiazd minionych lat. Wszyscy doskonale się bawili i śpiewali wraz z panią Krystyną nie pozwalając jej opuścić sceny bez bisów.

Tradycyjnie po części artystycznej przyszedł czas na upragnioną zabawę taneczną, tym razem akompaniował zespół „Trio Band” z Zabrzega. Jak to zwykle w Janowicach bywa – zabawa trwała do białego rana.

Na zakończenie warto wspomnieć, iż nad przygotowaniami do imprezy oraz jej przebiegiem czuwali: pracownicy i dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie, członkowie OSP Janowice, Koła Emerytów i Rencistów z Janowic oraz członkinie Janowickiego Koła Gospodyń Wiejskich.

Wprawdzie kolejny janowicki piknik dopiero za rok, ale wszystkich miłośników dobrej zabawy zapraszamy na „Święto Karpia”, które odbędzie się 30 sierpnia w Kaniowie.

Do góry