Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Potwierdzili wysoką klasę

08. 07. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4067
 Na rozgrywanych w Leśnej XI Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów kajak-poliści UKS Set Kaniów potwierdzili swoją przynależność do krajowej czołówki.
Co prawda,seniorkom nie udało się obronić zdobytego w ubiegłym roku tytułu mistrzowskiego i po walce z MOSW Choszczno, która zakończyła się przegraną 6:2 zdobyły srebrny medal, ale należy pamiętać, że w składzie: Martyna Banasiewicz, Karina Malczyńska, Kinga Malczyńska, Marzena Wala, Ewelina Satława, Kamila Bujnicka i Aleksandra Sas tylko trzy zawodniczki są seniorkami a pozostałe to juniorki i przed nimi jeszcze wiele okazji do zdobycia mistrzowskich tytułów.
O jedną lokatę poprawili się w stosunku do ubiegłego roku seniorzy.Oni również w finale zmierzyli się z zawodnikami MOSW Choszczno i ulegli im dosyć pechowo 6:1. Może się wydawać,że że przewaga choszcznian była druzgocąca, ale tak wysoki wynik spowodowany jest ukaraniem jednego z zawodników UKS Set kartką i koniecznością opuszczenia przez niego boiska.Seniorzy - srebrni medaliśći - występowali w składzie:Borys Zubczewski, Paweł Michalec, Jakub Cymerman, Krzysztof Schiller, Tomasz Kabut, Łukasz Pilarz, Bartłomiej Dawidek, Tomasz Molenda, Maciej Paszana.
Do góry