Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Turniej samorządowców

07. 07. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6127

 Na sobotnie przedpołudnie umówili się w Kaniowie miłośnicy siatkówki plażowej, a jednocześnie samorządowcy powiatu bielskiego. Tutaj odbył się bowiem IV Powiatowy Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Radnych i Pracowników Samorządowych. Organizator, czyli dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwine Grzegorz Boboń wraz ze starostą powiatowym Andrzejem Płonką zamówili na ten dzień pogodę i nic nie zmąciło przebiegu zawodów.

Regulamin dopuszczał udział w 2 – osobowej drużynie członka rodziny radnego lub pracownika samorządowego. Wykorzystali to zarówno reprezentanci starostwa powiatowego, jak i Czechowic – Dziedzic wystawiając rodzinne teamy, czyli tato - samorządowiec i syn.

Najlepszą drużyną i zdobywcami I miejsca, po samych zwycięstwach zostali Czechowiczanie Damian i Paweł Żelazny. Tylko jedną porażkę zaliczyli reprezentanci starostwa powiatowego Jarosław i Dorian Jesionka, co dało im II miejsce.

 Nasi reprezentanci – radni Jacek Łuszczak i Jerzy Zużałek zajęli pierwsze miejsce, ale w kategorii sumy wieku zawodników, za co oczywiście żadnych pucharów nie było. A tak poważnie to zmieścili się na najniższym stopniu podium, co chyba ujmy nie przynosi.


 

 

 

 

 

Dobra pogoda, jeszcze lepsza atmosfera sprzyjały takiej aktywnej formie wypoczynku i uczestnicy już dzisiaj umówili się na przyszły rok, podkreślając, że będzie to jubileuszowy – V Turniej.

Zdjęcia z Turnieju można zobaczyć w Galerii

Do góry