Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Underground coraz bliżej

08. 06. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4241
 27 i 28 czerwca w Kaniowie odbędzie się wielka muzyczna impreza - Underground Festiwal.
W ciągu dwóch dni na terenach rekreacyjnych w Kaniowie zagra kilkanaście grup. Będzie muzycznie ostro i głośno. W piątek przeważać będa klimaty rockowe, w sobotę dominować będzie punk, reggae i ska (choć dobrego rocka również nie zabraknie).
Wszystko rozpocznie się 27 czerwca o 16.00.
Jako pierwsza na scenie pojawi się ekipa Ptasiej Grypy, po niej wystąpią jeszcze grupy: Magic Mushroom, Abnegat, Punkracy i Noise Division.
Gwiazdą wieczoru będzie hard-rockowy zespół Nie Dotyczy Chodnika.
Drugiego dnia muzyczna uczta rozpocznie się o tej samej porze. Zagrają: On Yer Bike, Volte Face, Magda Wang, Rhizom oraz Per-Wers. Wcześniej warto pojawić się na boisku LKS Przełom Kaniów. W samo południe rozegrany zostanie mecz "Młodzi Artyści" kontra "Działacze i sympatycy LKS Przełom Kaniów".
Do góry