Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Rozpoczęły się wakacje !

08. 06. 24
Wpis dodał: Administrator
Odsłony: 3899

 W tysiącach polskich szkół 21 czerwca zabrzmiał  ostatni dzwonek. Z tego faktu ucieszyli się również uczniowie w naszej gminie. Odświętne stroje dzieci i młodzieży, a w rękach kwiatki, tak wyglądały w piątek rano ulice Bestwiny, Bestwinki , Kaniowa i Janowic. Uczniowie odebrali świadectwa i dyplomy, a nauczyciele kwiaty i podziękowania. Rok szkolny 2007/2008 dobiegł końca. Naukę w gimnazjach ukończyło w tym roku 408 uczniów, szkołę podstawową opuściło 660. Kilkudziesięciu  uczniów może się pochwalić średnią powyżej 5, ale są i tacy, którzy swój “kontrakt” ze szkołą muszą przedłużyć o  rok. Od 22 czerwca przez ponad dwa miesiące, szkolne ławki będą świecić pustkami. Od września zasiądzie w nich kolejna “zmiana” bowiem naukę w szkole podstawowej rozpocznie 646 uczniów, a w gimnazjach 368. Dzieciaki będą odpoczywały, a w szkołach rozpoczną się planowane remonty. Modernizacji doczekają się kuchnie: przedszkolna w Bestwince oraz szkolna w Bestwinie . 
Przedszkolaki , a co ważniejsze ich rodzice nie muszą się martwić, w trakcie  wakacji zaplanowano dyżury .W  miesiącu lipcu dyżur będzie pełniło przedszkole w Bestwince, a w sierpniu placówka w Bestwinie .
A oto jak przedstawiają się wyniki klasyfikacji uczniów w naszych gminnych szkołach (kliknij w ten napis).

Do góry