Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaloguj do serwisu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bestwinie

Oficjalna strona Urzedu Gminy

Gmina Bestwina w liczbach

Monitoring powietrza

Mapa gminy Bestwina

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom,Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” z siedzibą w Kaniowie

Skład zaprasza

EBART schody
https://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/554-gwiazdy-nie-zawiodly.html

Licznik Odwiedzin

68405703
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie dni
21613
24520
21613
127052
68405703

Magazyn Gminny
https://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/554-gwiazdy-nie-zawiodly.html
Portal czecho.pl
Portal beskidzka24.pl
https://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/554-gwiazdy-nie-zawiodly.html

Gościmy

Odwiedza nas 430 gości oraz 0 użytkowników.

Gwiazdy nie zawiodły

08. 06. 24
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4203
 Niezwykle udana impreza, nie tylko ze względu na przepiękną pogodę, która sprzyjała biesiadowaniu, ale w szczególności z uwagi na gwiazdy, które wystąpiły na  scenie odbyła się w minioną sobotę w Bestwinie. Było to już IX Święto Gminy Bestwina, więc wielu mieszkańców już dzisiaj ostrzy sobie apetyty na przyszłoroczne, jubileuszowe święto.
Nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Tym razem najmłodsi mogli bawić się z clownem Dyzio i jego przyjaciółmi. Przygotowano także nie lada gratkę dla miłośników muzyki rockowej, przed bestwińską publicznością wystąpił zespół Magda Wang. Warto podkreślić, iż jeden z członków zespołu, Szymon Siwiec to mieszkaniec Janowic. Następnie przyszedł czas na prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży, wystąpił chór Allegro, zespół Bel Canto oraz Damian Handzlik.

 Z każdą chwilą na terenach rekreacyjnych pojawiało się coraz więcej osób, a wszystko to za sprawą koncertu Pani Ireny Jarockiej, która po raz kolejny udowodniła, że muzyka łączy pokolenia. Przeboje takie jak: Gondolierzy z nad Wisły, Kawiarenki czy Motylem jestem obudziły wspomnienia w publiczności, która wspólnie z Panią Ireną nuciła piosenki. Po występie była możliwość zakupu książki oraz płyt z autografem artystki. To był niezwykły koncert, który z całą pewnością na długo zapadnie w pamięci.
Nie zabrakło również wrażeń dla miłośników kabaretu. Publiczność mogła bowiem oglądać występ kabaretu PIRANIA, który zaprezentował swoje najbardziej znane numery serwując wszystkim niezwykłe dawki śmiechu.
Po występach gwiazd nadszedł czas na zabawę taneczną z zespołem Alabama Band, która trwała do białego rana.
Do góry