Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas I-III

08. 06. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4001
 W dniu 10.06.2008 roku na boisku KS Bestwinka odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas I-III zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy The Best w ramach projektu „ Karol”. W zmaganiach uczestniczyły reprezentacje szkół podstawowych z terenu Gminy Bestwina oraz zaproszone drużyny z Kóz,  Kobiernic i Mazańcowic. Drużyny rywalizowały systemem „ każdy z każdym”, ogółem rozegrano 21 spotkań. Zwycięzcami turnieju okazała się drużyna reprezentująca Centrum Widowiskowo – Sportowe  w Kozach , która zgromadziła 15 pkt i tylko dzięki  większej liczbie strzelonych bramek wyprzedziła zespół z Kobiernic. Na trzecim miejscu zmagania ukończyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bestwince, która w sześciu meczach zgromadziła 10 punktów. Na zakończenie turnieju wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy oraz słodkie nagrody pocieszenia. Oto końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Centrum Widowiskowo – Sportowe Kozy
2. Szkoła Podstawowa w Kobiernicach
3. Szkoła Podstawowa w Bestwince.
4. Szkoła Podstawowa w Bestwinie
5. Szkoła podstawowa w Mazańcowicach
6. Szkoła Podstawowa w Janowicach
7. Szkoła Podstawowa w Kaniowie.
Do góry