Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Pierwszy Turniej Karate w Bestwinie

08. 06. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4127

 W sobotę 7 czerwca 2008 roku w Szkole Podstawowej w Bestwinie odbył się I Turniej Karate dzieci o puchar Wóta Gminy Bestwina.Turniej został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Wojownik” przy życzliwej pomocy dyrekcji Szkoły Podstawowej w Bestwinie. Turniej z uwagi na swój niecodzienny charakter wzbudził bardzo duże zainteresowanie i to nie tylko wśród rodziców dzieci biorących udział w turnieju. Zawodnikom kibicowali m.in. Wójt Gminy Bestwina Stefan Wodniak oraz wicestarosta Powiatu Bielskiego Mirosław Szemla.

 Turniej składał się z dwóch kategorii: KATA (pokazów indywidualnych) oraz KUMITE (walki). Jak to zawsze bywa, turniej wyłonił wygranych i przegranych, ale nie będziemy o tym pisać z uwagi na fakt, iż samo zainteresowanie sportem sprawia, że każdy jest wygrany. Nie zapomnieli o tym również organizatorzy, którzy połączyli turniej z kampanią przeciw narkotykom promując sport i zdrowe podejście do życia.

Powyżej prezentujemy relację z turnieju – pokazy indywidualne najmłodszych zawodników turnieju.

Do góry