Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Mistrzostwa Parafii Kaniów w plażówkę

08. 06. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4132

 W sobotnie przedpołudnie na Przystani Żwirownia odbyły się Mistrzostwa Parafii Kaniów w siatkówce plażowej. Organizatorem zawodów był proboszcz kaniowskiej parafii, ksiądz kanonik Jan Mamcarz. Jako, że parafia obchodzi w dniach 30 maj – 1 czerwiec uroczystości odpustowe Mistrzostwa rozpoczęły się mszą św. o godz.9 w kościele a następnie uczestnicy udali się na Żwirownię.

Już w pierwszych spotkaniach widać było, że dwuosobowe drużyny nie zamierzają odpuszczać. Zawodnicy i zawodniczki wzajemnie się mobilizowali do lepszej gry. Najlepszy team stworzyła para Bieroński-Zając, która ostatecznie zajęła pierwsze miejsce. Najlepsze (i jedyne) wśród dziewcząt były Marcelina Karwowska i Edyta Głąb.

Mimo walki o mistrzowskie tytuły zawody parafialne przebiegały w bardzo miłej atmosferze.Zdjęcia w Galerii

Grzegorz Wieczorek 

Do góry