Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kaniów wygrywa,Bestwinka przegrywa

08. 05. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4223

 W rozegranej w Boże Ciało 22 kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy A padło sensacyjne rozstrzygnięcie. Jeden z ousiderów - GLKS Wilkowice niespodziewanie wygrał na wyjeździe ze spisującą się do tej pory bez zarzutu Zaporą Wapienica 1:0.Na dole tabeli zrobiło się więc bardzo ciekawie, bo Centrum Ligota przegrało w Kozach 3:0, natomiast LKS Mazańcowice wykorzystał atut własnego boiska i wygrał z Sołą Kobiernice 1:0, co pozwoliło mu zrównać się punktami z Ligotą.
LKS Kaniów powoli pnie się w górę w tabeli, zaliczył bowiem kolejne zwycięstwo 3:2 z Buczkowicami. Mecz dostarczył sporo emocji. Zasłużone początkowo prowadzenie 3:0 zaczęło w ciągu kliku końcowych minut meczu topnieć i wydawało się, że z łatwej wygranej zrobi się przegrana, ponieważ goście wykonywali rzut karny, na szczęście obroniony przez Marcina Janeczko, a raz z opresji uratował go słupek.
LKS Przełom Kaniów - LKS Buczkowice 3:2
Bramki zdobyli: Robert Jurczyga - 2 i Przemysław Światlowski
Skład:Marcin Janeczko,Jarosław Łanocha,Konrad Szwed,Grzegorz Sporys,Dariusz Soloch,Mirosław Danel,Wojciech Fluder,Dariusz Pochwat,Przemysław Światłowski, Robert Jurczyga,Janusz Maroszek,Krzysztof Gałuszka,Grzegorz Maron,Janusz Skorupa,Krzysztof Adamczyk,Kornel Ryszka,Łukasz Żurek.
Kolejną porażkę z kolei odniósł KS Bestwinka...
KS Bestwinka – Żar Międzybrodzie Bialskie 1:2

Bramka: Kosmaty
Skład: Ponc-Kędzior,Bigos,Głombek,Jarosz,Wróbel Paweł I,Wróbel Paweł II,Ślosarczyk,Stawowczyk,Pyka,Wróbel Andrzej
Po przerwie na boisku pojawili się: Zbijowski,Chmielniak,Wierzgoń,Kosmaty

Do góry