Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Puchar Niemiec w kajak-polo

08. 05. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4209

 12 zawodników UKS Set Kaniów wyjechało w czwartek do Essen, aby reprezentować Polskę oraz UKS Set w Międzynarodowym Pucharze Niemiec w kajak-polo.
Zawody rozpoczynają się w sobotę,10 maja i trwać będą do poniedziałku, kiedy to rozgrywane będą finały.
37th Whitsunday Canoe-Polo Tournament jest największą imprezą kajak-polo w Europie i nie mogło w niej zabraknąć naszych kajak-polistów, mimo że przychodzi im tam spędzać czas w iście spartańskich warunkach, pod namiotami,z własnoręcznie przygotowywanymi posiłkami, a panujący tam klimat nigdy nie rozpieszczał uczestników turnieju.
W kategorii seniorów Polskę reprezentują zawodnicy UKS Set: Jakub Cymerman, Bartłomiej Dawidek, Maciej Paszana. W drużynie U-21występują Krzysztof Schiller i Łukasz Pilarz, w drużynie U-18: Łukasz Pacyga oraz Tomasz Kabut a z dziewcząt Kamila Bujnicka (inne zawodniczki ze względu na mature nie mogły wziąć udziału).
Jako drużyna klubowa UKS Set w kategorii "Jugend" występować będą: Arkadiusz Pilarz, Marcin Błaszcz, Jakub Kawalec, Adrian Sobecki.
Pierwsze mecze w sobotę już o godz. 7.15. - przeciwnikiem seniorów będzie KG List. Turniej rozgrywany jest na 7 boiskach. O godz. 7.50 drużyna U-21 zmierzy się z WSV Niederrhein.

Portal www.gminabestwina.info starać się będzie na bieżąco przekazywać wyniki naszych drużyn.

Do góry