Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

W Kaniowie przerwana zła passa

08. 04. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4641
Występująca w rozgrywkach bielskiej A klasy drużyna seniorów LKS "Przełom" Kaniów od sierpnia 2006 roku nie odniosła na własnym boisku zwycięstwa w walce o ligowe punkty. W meczach Pucharu Polski ta sztuka udawała się bez problemu, natomiast kibice, mimo wspierania druzyny głośnym dopingiem, nie mogli poczuć smaku zwycięstwa w meczach ligowych.
Wreszcie w niedzielę, 13 kwietnia br, ta zła passa została przerwana i to w wielkim stylu. LKS "Przełom" Kaniów pokonał "Orła" Kozy 4 - 1, mimo że mecz zaczął się tradycyjnie nie po myśli zawodników i kibiców, bo od straconej w 13 minucie bramki.
Potwierdziło się w tym meczu powiedzenie,że bramka "do szatni" potrafi odmienić losy meczu. Tak było i tym razem. Robert Jurczyga zdobył wyrównującą bramkę w ostatniej sekundzie pierwszej połowy, a w drugiej połowie bramki zdobywali już tylko zawodnicy LKS "Przełom" Kaniów. Najpierw na 2 - 1 podwyższył Mirosław Danel, potem drugi raz trafił Robert Jurczyga a ostatnią bramkę zdobył Przemysław Światłowski. Warto zanotować, że po drodze była jeszcze jedna poprzeczka i raz słupek.
LKS "Przełom" Kaniów - Orzeł Kozy 4:1 (1:1) Bramki dla Kaniowa zdobywali: Robert Jurczyga- 2
Mirosław Danel
Przemysław Światłowski
Skład Kaniowa:Janeczko- Ryszka, Łanocha, Sporys, Adamczyk- Światłowski, Grygierzec, Błąkała (Soloch), Danel (Capek)- Jurczyga (Szwed), Pochwat (Maron)

Karny z kapelusza...
Niestety, trzynasty dzień kwietnia okazał się pechowy i pierwsze spotkanie rundy rewanżowej rozgrywane w Buczkowicach zakończyło się porażką drużyny z Bestwinki. Jedyna bramka w tym meczu padła w piętnastej minucie kiedy to sędzia, ku zaskoczeniu wszystkich kibiców zarówno miejscowych, jak i tych którzy bardzo licznie przybyli z Bestwinki, dopatrzył się przewinienia w polu karnym KS Bestwinka.

LKS "Sokół" Buczkowice - KS Bestwinka 1-0 (1-0)
Skład: Ponc, Kędzior, Bigos, Głombek, Jarosz, Wierzgoń(Ślosarczyk), Paweł Wróbel, Kosmaty(Pyka), Łukosz Arkadiusz(Wróbel Andrzej), Łukosz Paweł, Zbijowski
Rezerwa: Tatoń, Stawowczyk, Woźniak
Relacja z meczu : www.bestwinka.prv.pl
Do góry