Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Obite Kolana obniżają loty

08. 04. 13
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4554

 Od kilku tygodni w sobotnie ranki na sali gimnastycznej w Bestwince spotykają się uczestnicy Gminnej Ligi Siatkówki Amatorów. Tak było i tym razem. Zgodnie z regulaminem GLSA obsady sędziowskie zapewnione zostały przez drużyny biorące udział w rozgrywkach. Po każdym meczu kapitanowie grających ze sobą drużyn wybierali jednego – najlepszego zawodnika.
W pierwszym meczu jedni z faworytów rozgrywek, zawodnicy Obitych Kolana zostali pokonani przez Orły Adama 2:0 (20:25, 18:25). Sędzią wybrany został Krzysztof Janko. Najlepszym zawodnikiem tego meczu wybrany został Marek Zając.
W drugim meczu przy siatce spotkali się Wioślarze Widmo z AZS Kamikadze Team, sędziował Łukasz Kraus. W spotkaniu zwyciężyli zawodnicy drużyny AZS Kamikadze Team 2:0 (13:25, 23:25), którzy pomimo młodego wieku zaprezentowali doskonałe umiejętności siatkarskie. Jako najlepszego zawodnika wytypowano Radosława Hohoł.
Warto także wspomnieć, iż Wioślarze Widmo zaskoczyli wszystkich przygotowanymi specjalnie na rozgrywki Ligii strojami, w których prezentowali się znakomicie.
W trzecim spotkaniu Obite Kolana ponownie poniosły porażkę 2:1 (17:25, 25:22, 7:12), tym razem w starciu z zawodnikami Makowski Team. Rola sędziego przypadła Krzysztofowi Janko, najlepszym zawodnikiem meczu został natomiast Wojciech Sikora.
Uczestnicy czwartego meczu, zawodnicy Makowski Team pokonali swoich rywali, Wioślarzy Widmo 2:0 (25:6, 25:14) Sędziował Kamil Grygierczyk. Miano najlepszego zawodnika meczu przypadło ponownie Radosławowi Sikora.
W ostatnim meczu Obite Kolana ponowni przegrały 2:0 (23:25, 24:26), tym razem pokonali ich zawodnicy AZS Kamikadze Team. Sędziował Wojciech Sikora, a najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został ponownie Radosław Hohoł.
Sportowe emocje z tygodnia na tydzień są coraz większe. Jeszcze tylko kilka spotkań i stanie się jasne, która z drużyn jest najlepsza w tym sezonie.
Tekst i zdjęcie:www.janowice.glt.pl

Zdjęcia można już zobaczyć i pobrać tutaj
Do góry