Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wyniki meczów seniorów

08. 04. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4510

 Drużyny występujące w rozgrywkach ligi okręgowej mają już za sobą trzecią kolejkę.Niestety, nie wiedzie się piłkarzom LKS Bestwina, którzy ponieśli wczoraj 3 porażkę,ale też mało kto liczył na wywiezienie choćby jednego punktu z boiska lidera rozgrywek MRKS Czechowice - Dziedzice.Pierwsza połowa meczu dawała jednakże nadzieję na wywiezienie remisu, ponieważ nie udało czechowickim zawodnikom ani razu przedrzeć przez szczelną obronę Bestwinian. Po raz pierwszy bramkarz LKS Bestwina został pokonany w 63 minucie,a kolejne bramki padły w 84 i 89 minucie(wg www.sportowebeskidy.pl). Film z meczu można obejrzeć TUTAJ
MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS Bestwina 3:0 (0:0)
Bestwina: Owczarz – Gołąb, Dragan, Pałys, Żurek – Kalamus, Pilarz, Świerkosz, Kopeć (70. Zdeb) – Kempa (60. Małaczek), Figna
Trener: Franczuk
Bielska klasa A swoje rozgrywki rozpocznie za tydzień, natomiast dzisiaj rozgrywane były zaległe mecze z jesieni(ale był to pierwszy mecz rundy rewanżowej).
Wśród drużyn,które wystąpiły na boisku w ten weekend był między innymi LKS "Przełom" Kaniów, rozgrywający wyjazdowe spotkanie w Mazańcowicach.
W zeszłym roku,na boisku w Kaniowie,był remis 2:2, ale należy pamiętać,że drużyna dopiero się wtedy tworzyła.Obecnie, zarówno trener,jak i zawodnicy byli pełni optymizmu, którym zarazili również kibiców i wszyscy liczyli na wyjazdowe zwycięstwo, tym bardziej,że większość punktów drużyna z Kaniowa zdobywała właśnie na wyjazdach.Piłkarze, zgodnie z zapowiedzią, sprawili miłą niespodziankę i pokonali LKS Mazańcowice 2:0.
LKS Mazańcowice - LKS Przełom Kaniów 0:2.
Bramki zdobyli:Grygierzec, Światłowski

Skład Kaniowa:
Janeczko,Ryszka,Łanocha,Sporys,Soloch(Pochwat),Szwed(Maron),Grygierzec,Światłowski,
Fluder(Adamczyk),Jurczyga,Danel(Capek)

Sparing KS Bestwinka
Sukcesem zakończył się ostatni już w przerwie zimowej sparing seniorów KS Bestwinka. Była to dwunasta gra kontrolna, którą zawodnicy tego klubu rozegrali w okresie przygotowawczym przed rundą rewanzową rozgrywek bielskiej A klasy. Po raz drugi zmierzyli się z drużyną Ligoty (również drużyna bielskiej A klasy). W pierwszym sparingu było 2-1 dla KS Bestwinka.
KS Bestwinka - LKS "Centrum" Ligota 4-0 (3-0)
Bramki zdobywali: Pyka-2, Wróbel Paweł, Woźniak
Skład: Dzida, Tatoń, Kędzior, Kuś, Głombek, Bigos, Jarosz, Woźniak, Wierzgoń, Ślosarczyk, Łukosz Arkadiusz, Wróbel Paweł, Stawowczyk, Łukosz Paweł, Pyka, Wróbel Andrzej

Do góry