Za nami kolejne mecze Ligi Orlika. Miała w nich miejsce dosyć rzadka sytuacja i pewnie wielu do dzisiaj nie może zrozumieć, jak można po 7 minutach prowadzić 4:0 i ostatecznie przegrać 4:5, na dodatek z ostatnią drużyną tabeli. Ale taki też jest sport, takie są mecze piłki nożnej, wszystko się może zdarzyć.
TKKF Dankowice - Dobre Chłopaki – Bomatur 1:1
Bramki: Chmielniak D. / Korczyński
Mur Beton - Hałcnów Team 4:1
Bramki: Włoszek M., Włosok J., Gębczyński Z., samobój / Bąbka W.
Elektropoli Galwanotechnika – Naprzód Tyłowice 5:4
Bramki: Cupriak M – 2, Gamoń D., Kucharczyk G. / Małysz W., Rajda K., Pachuła B., Pasierbek P.
Kopnij Biegnij - Młodzi Wilcy 1:3
Bramki: Kut P. / Olejak P., Pyś M., Słowiak A.
Ułaaa… - Inter Team 3:3
Bramki: Ścibiorek K. – 2, Firganek A. / Buchta – 2, Bartosz S.
W kolejnych meczach pauzują za trzy żółte kartki:
Słowiak A. (Młodzi Wilcy) - 1 mecz
Olejak P. (Młodzi Wilcy) - 1 mecz
Bieszczad P. (Dankowice) - 1 mecz
W kolejce w dniu 31 maja nastąpiła zmiana w rozpoczęciu niektórych meczów, proszę o zapoznanie się ze zmianami.
Tabele:
Tabela |
|
|||||
L.P |
nazwa drużyny |
mecze |
punkty |
bramki |
||
strzelone |
stracone |
różnica |
||||
1 |
TKKF Dankowice |
13 |
31 |
84 |
27 |
57 |
2 |
Mur - Beton |
13 |
29 |
43 |
16 |
27 |
3 |
Młodzi Wilcy |
14 |
25 |
49 |
42 |
7 |
4 |
Naprzód Tyłowice |
14 |
23 |
51 |
32 |
19 |
5 |
Ułaaa… |
14 |
21 |
47 |
40 |
7 |
6 |
Kopnij biegnij |
13 |
20 |
42 |
40 |
2 |
7 |
DobreChłopaki - Bomatur |
14 |
19 |
51 |
51 |
0 |
8 |
Hałcnów Team |
14 |
18 |
55 |
52 |
3 |
9 |
Inter Team (b) |
13 |
5 |
22 |
92 |
-70 |
10 |
Electropoli-Galwanotechnika |
13 |
2 |
29 |
83 |
-54 |
Klasyfikacja fair play |
||||
Zespół |
żk |
cz.k |
punkty |
|
1 |
Hałcnów Team |
-4 |
-4 |
|
2 |
Mur - Beton |
-5 |
-5 |
|
3 |
Młodzi Wilcy |
-13 |
-13 |
|
4 |
DobreChłopaki - Bomatur |
-10 |
-3 |
-13 |
5 |
Electropoli-Galwanotechnika |
-13 |
-13 |
|
6 |
TKKF Dankowice |
-11 |
-3 |
-14 |
7 |
Naprzód Tyłowice |
-11 |
-3 |
-14 |
8 |
Inter Team (b) |
-12 |
-3 |
-15 |
9 |
Ułaaa… |
-16 |
-16 |
|
10 |
Kopnij i biegnij |
-19 |
-19 |
|
VI kolejka |
||
23.05.2014 |
Naprzód Tyłowice |
19.00 |
DobreChłopaki - Bomatur |
23.05.2014 |
Mur - Beton |
19.50 |
Ułaaa… |
24.05.2014 |
Hałcnów Team |
17.00 |
TKKF Dankowice |
24.05.2014 |
Kopnij Biegnij |
17.50 |
Inter Team |
24.05.2014 |
Elektropoli-Galwanotechnika |
18.40 |
Młodzi Wilcy |
Komentarze
Kanał RSS z komentarzami do tego postu.