Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nietrzeźwy kierowca z narkotykami

08. 03. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4518
 Czechowiccy policjanci zatrzymali przedwczoraj 20-letniego mieszkańca Kaniowa, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości, a ponadto posiadał przy sobie środki odurzające.
W niedzielę nad ranem na ulicy Grobel Borowa w Kaniowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fiatem 126p. mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało, że był on nietrzeźwy - miał we krwi 2,7 promila alkoholu. Podczas przeszukania sprawcy, w kieszeni jego spodni policjanci odnaleźli woreczek foliowy, a w nim blisko gram marihuany oraz lufkę służącą do palenia środków odurzających. Narkotyki - prawie 11,5 gramów marihuany odnaleziono też w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania sprawcy. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu.
Przed Sądem Rejonowym w Bielsku-Białej odpowie za posiadanie środków odurzających oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości - przestępstwa, za które grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności. W przeszłości, jeszcze jako nieletni sprawca ten zatrzymywany był przez Policję w związku z posiadaniem narkotyków.
Źródło:http://www.policja.bielsko.pl
Do góry