Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kolejne spotkanie Gminnej Ligi Siatkówki

08. 03. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4957


ZDJECIA SA DO POBRANIA TUTAJ 

W sobotni ranek, 08 marca na Sali gimnastycznej w Bestwince odbyły się kolejne mecze Gminnej Ligi Siatkówki Amatorów. Tak jak i w ubiegłym tygodniu zaplanowano sześć spotkań. Zgodnie z regulaminem GLSA obsady sędziowskie zapewnione zostały przez drużyny biorące udział w rozgrywkach. Po każdym meczu kapitanowie grających ze sobą drużyn wybierali jednego – najlepszego zawodnika. Podczas rozgrywek obecny był także przedstawiciel organizatora, Andrzej Wojtyła.


W pierwszym meczu LHP Team zmierzył się z Orłami Adama. Sędzią wybrany został Krzysztof Janko. LHP Team pokonał Orały Adama 2:1 (24:26. 25:23, 15:9). Najlepszym zawodnikiem tego meczu wybrany został Daniel Wojtyła.

W drugim meczu przy siatce spotkali się zawodnicy AZS Kamikadze Team z Makowski Team, sędziował Kamil Nycz. Spotkanie zwyciężył Makowski Team 2:0 (25:23, 25:15). Jako najlepszego zawodnika wytypowano Marka Podsiadło.

W trzecim spotkaniu Makowski Team również triumfował, tym razem pokonał LHP Team 2:0 (25:16, 28:26). Rola sędziego przypadła Wojciechowi Głąbek, a najlepszym zawodnikiem spotkania ponownie wybrano Daniela Wojtyła .

Uczestnicy czwartego meczu, zawodnicy AZS Kamikadze Team pokonali swoich rywali, Orły Adama 2:1 (26:24, 21:25,15:11) Sędziował Kamil Grygierczyk. Miano najlepszego zawodnika meczu przypadło tym razem Radosławowi Hohoł.

W kolejnym meczu AZS Kamikadze Team zmierzył się z LHP Team, pokonując ich 2:0 (25:22, 26:24). Spotkanie sędziował Kamil Grygierczyk, najlepszym zawodnikiem wybrano zaś Dariusza Kwaśny.

W ostatnim meczu, drugiego dnia rozgrywek Makowski Team pokonał Orły Adama 2:0 (25:23, 25:18). Sędziował Kamil Grygierczyk, a najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został ponownie Marek Podsiadło.

Kolejny emocje sportowe już za tydzień. Tym razem zmierzą się:

1. COOK RIDER’S – LONTEX
2. LHP TEAM – OBITE KOLANA
3. COOK RIDER’S – OBITE KOLANA
4. LHP TEAM – LONTEX
5. LHP TEAM – COOK RIDER’S
6. OBITE KOLANA – LONTEX

Do góry