Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Samorządowcy pokopali w piłkę

08. 03. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5047
 Już po raz dziewiąty spotkali się samorządowcy powiatu bielskiego aby rozegrać halowy turniej w piłkę nożną o Puchar Starosty Bielskiego. Rozgrywki odbyły się w kompleksie sportowym w Kozach, a na trybunach, oprócz samorządowców gmin powiatu bielskiego, zasiedli: poseł Jacek Falfus, przewodniczący Rady Powiatu Roman Migdał, członkowie zarządu starostwa. Drużynę z Bestwiny dopingował, min. wójt Stefan Wodniak, a wystąpiła ona w składzie: Tomasz Niemczyk, Grzegorz Boboń, Tomasz Stankiewicz, Tomasz Wójtowicz, Marek Firganek, Artur Beniowski, Jerzy Zużałek, Wojciech Kowalczyk, Czesław Jonkisz - kapitan druzyny.(na zdjęciu odbiera Puchar za III miejsce)
Reprezentacja Gminy Bestwina zanotowała następujące wyniki:
Bestwina – Czechowice – Dziedzice 2 – 1, bramki zdobyli: Wojciech Kowalczyk, Marek Firganek,
Bestwina – Powiat Bielski 3 – 1, bramki zdobyli: Artur Beniowski, Wojciech Kowalczyk, Czesław Jonkisz,
Bestwina – Kozy 1 – 3, bramkę zdobył Tomasz Wójtowicz,
Bestwina – Wilkowice 11 – 0, bramki zdobyli: Wojciech Kowalczyk – 5, Artur Beniowski – 3, Tomasz Wójtowicz, Grzegorz Boboń, Jerzy Zużałek,
Bestwina – Porąbka 1 – 3, bramkę zdobył Wojciech Kowalczyk.
Pierwsze miejsce zajęła Gmina Porąbka,
drugie Kozy,
trzecie Bestwina.
 Najlepszym zawodnikiem bestwińskiej drużyny wybrany został Wojciech Kowalczyk(zdjęcie z lewej) , a najlepszym bramkarzem Turnieju nasz zawodnik - Tomasz Niemczyk (zdjęcie z prawej)
Do góry