Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Sparing LKS Kaniów

08. 02. 21
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4975

 Wczoraj piłkarze LKS "Przełom" Kaniów rozegrali sparing z MRKS Czechowice - Dziedzice. Mimo wysokiej porażki trener LKS Przełom Kaniów Wiesław Kucharski zadowolony jest z występu swoich podopiecznych. Zdaje sobie sprawę, że jest to dopiero drugi występ po przerwie zimowej na boisku otwartym, a poza tym przeciwnikiem był lider bielskiej okręgówki, który przygotowania do sezonu rozpoczął dużo wcześniej.
MRKS Czechowice - LKS "Przełom" Kaniów 4:1 (3:0)
Bramkę zdobył Litwin.

Skład Kaniowa: I połowa - Janeczko- Jurczyga, Ryszka, Błąkała, Fluder- Szwed, Grygierzec, Światłowski, Soloch- Maron, Pochwat
II połowa
Góra- Soloch (Ryszka), Sporys, Adamczyk- Pochwat, Grygierzec (Fluder), Rogol, Litwin, Gniza - Danel (Maron), Jurczyga

Do góry