Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

I Ty możesz zostać kajak polistą

08. 01. 31
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4868
 Uczniowski Klub Sportowy "Set" Kaniów działający przy Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Kaniowie ogłasza zapisy do sekcji kajak polo.
Zaproszenie skierowane jest do dziewcząt i chłopców.
Trenując kajak polo możesz zdobyć wiele innych umiejętności. Jedną z podstawowych będzie umiejętność doskonałego pływania, a nawet ratowania życia innym
Jeśli już zdecydujesz się na uprawianie kajak polo, będziesz osiągał dobre wyniki masz szansę poznać całą Polskę poprzez uczestnictwo w zawodach i obozach sportowych, a także zdobywać tytuły w mistrzostwach Polski.
Nie jest wykluczone,że będziesz mógł zwiedzać z kajakiem również Europę, ponieważ UKS Set uczestniczy w wielu międzynarodowych turniejach kajak polo. Jeśli osiągniesz wysoki poziom sportowy możesz liczyć się z powołaniem do kadry narodowej i uczestniczyć w Mistrzostwach Europy i Świata. Kilku zawodników UKS Set Kaniów posiada w swoim dorobku brązowe medale Mistrzostw Europy.
Spróbuj! Wstąp do Klubu i sprawdź swoje możliwości. Może i Ty zostaniesz reprezentantem Polski? Czyż to nie jest kusząca propozycja?
Do góry