Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

LKS Bestwina chce awansować w tabeli

08. 01. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4816

 Pod okiem Marka Fanczuka, nowego trenera piłkarzy LKS Bestwina, obyły się cztery jednostki treningowej. Do dyspozycji M.Franczuka jest czternastu zawodników, w większości dobrze znanych obserwatorom bielskiej „okręgówki”. Próżno natomiast szukać wśród trenujących Marcina Rudyka (dotychczasowego grającego szkoleniowca), Tomasza i Dawida Hajnców oraz Dawida Słowińskiego. Pozostali za to rutyniarze – Jacek Pilarz i Tomasz Dragan.
Jeśli ktoś oczekuje, że w ciągu dwóch dni ściągnę do klubu bramkostrzelnych i przy tym „tanich” zawodników, to jest w błędzie – odpowiada na pytanie o oczekiwane ruchy transferowe M.Franczuk. – Na to potrzeba czasu i środków. Chciałbym uzupełnić zespół o 3-4 pełnowartościowych graczy, wcześniej zaprezentować ich naszym działaczom i przekonać, że warto ściągnąć ich do Bestwiny. Na personalia jest zdecydowanie za wcześnie. Mogę natomiast zdradzić, że w poszukiwaniach obiorę tyski kierunek – zdradza trener LKS Bestwina. Na pytanie o zamiary i cel przed piłkarską wiosną M.Franczuk odpowiada: - Grać tak, aby podnieść się o trzy, cztery, a może nawet pięć pozycji.
Sparingowy terminarz zespołu z Bestwiny jest na etapie opracowywania. Nie brak w nim tzw. wolnych terminów, ale pewne są już mecze z Orłem Kozy, Wyzwoleniem Chorzów, GTS Bojszowy i Czarnymi Piasek.

Źródło: http://www.sportowebeskidy.pl

Do góry