Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Mamy świetnych tenisistów

08. 01. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4285
 Po dwóch turniejach kwalifikacyjnych na czele rankingu prowadzonego prze Śląski Związek Tenisowy wśród kadetów na pierwszym miejscu znajduje się Wojciech Roj z Bestwinki, występujący w barwach BISTS Polsport Bielsko - Biała. W tej samej kategorii wiekowej Adam Ramenda z Kaniowa, reprezentujący ULKS Ligota, zajmuje 15 miejsce.
Wśród młodzików Adam Ramenda jest natomiast sklasyfikowany na 3 miejscu.

W rozegranym w Sosnowcu Turnieju TOP 12 o Puchar Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Adam Ramenda wśród młodzików zajął 4 miejsce
W ostatni weekend również pingpongiści zagrali dla WOŚP. W całym kraju zorganizowano sto turniejów na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeden z nich odbył się w Bielsku-Białej.W zawodach udział wzięło 196 zawodniczek i zawodników. Zamiast zwyczajowej opłaty tzw. wpisowego zbierano datki na rzecz WOŚP. W sumie uzbierano niemałą kwotę 1500 złotych. Wśród juniorów najlepszym zawodnikiem okazał się  Paweł Wróbel z Bestwinki, grający w BISTS Polsport Bielsko - Biała, a Adam Ramenda był 2 w młodzikach.
Do góry