Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Podsumowanie występów drużyn młodzieżowych

07. 11. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6394

 Zakończyły się rozgrywki ligowe drużyn młodzieżowych. Jesienną rundę do bardzo udanych mogą zaliczyć trampkarze KS Bestwinka oraz juniorzy LKS „Przełom” Kaniów. A oto jak przedstawia się statystyka występów drużyn młodzieżowych.
Juniorzy KS Bestwinka :
Miejsce w tabeli : 8, liczba punktów : 10, liczba meczów : 10, zwycięstwa : 3, remisy : 1, porażki : 6
Bramki strzelone : 24
Bramki stracone : 43

Najlepszym snajperem był Bartłomiej Chmielniak, który zdobył 7 bramek. Następnie na listę strzelców wpisywali się Daniel Wróbel oraz Szymon Furczyk po 3 trafienia, Tatoń oraz Szweda 2 oraz Wróbel Paweł, Starsiak i Kuś po jednym trafieniu.

Świetnie spisuje się najmłodsza drużyna KS Bestwinka. Trampkarze zajmują 2 miejsce w tabeli. W tej rundzie tylko dwukrotnie musieli uznać wyższość przeciwnika. Systematycznie rosnąca forma młodzików pozwala z optymizmem patrzeć na przyszły los juniorów ponieważ od następnego sezonu kilku z nich zacznie grę w juniorach. Najlepszym strzelcem jest Adrian Markiel, ale warto zaznaczyć również znakomitą dyspozycję strzelecką Wojciecha Roja, specjalisty od tenisa stołowego, który w ostatnim meczu zaliczył 4 trafienia.
Trampkarze :
Liczba meczów : 9, liczba punktów : 19, zwycięstwa : 6, remisy : 1, porażki : 2
Bramki strzelone : 30
Bramki stracone : 26

Liga okręgowa B młodzików i juniorów (Bielsko-Biała) - 2007/08 – LKS Kaniów i LKS Bestwina:
Juniorzy LKS Kaniów:
Aktualnie 3 miejsce w tabeli ze stratą 2 punktów do lidera i jednym zaległym meczem, więc są szanse na zajęcie fotela lidera po rundzie jesiennej. W 10 meczach drużyna zdobyła 21 punktów, strzeliła 20 bramek i straciła 9. Zaliczyli 6 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażkę. Warto zaznaczyć, że w meczach wyjazdowych nie przegrali żadnego meczu( 4 wygrane, 1 remis, bramki 10 – 1).Najlepszym strzelcem jest Grzegorz Maron, zdobywca 8 bramek.
Trampkarze: Ostatnia - 12 pozycja w tabeli, 10 meczów, 10 przegranych i tylko 2 strzelone bramki przy straconych 66.

LKS Bestwina – juniorzy: ostatnie, 12 miejsce w tabeli, jeden punkt zdobyty w 11 meczach, 7 strzelonych bramek przy 28 straconych, 0 zwycięstw, 1 remis, 10 porażek.

Trampkarze: przedostatnie, 11 miejsce w tabeli, 7 punktów w 11 meczach, 11 strzelonych bramek, 33 stracone, 2 zwycięstwa, 1 remis, 8 porażek.

Do góry