Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

14 miesięcy bez zwycięstwa na własnym boisku

07. 10. 28
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4934

 LKS "Przełom" Kaniów odniósł kolejną porażkę przed własną publicznością. Dzisiaj uległ "Sokołowi" Hecznarowice 0:2.  Ostatnie zwycięstwo ligowe zaliczył dokładnie 12 sierpnia 2006 roku. Co prawda były zwycięstwa , ale w meczach pucharowych, natomiast w meczach o ligowe punkty najlepszym wynikiem był remis. Dzisiaj częściej atakowali piłkarze Kaniowa, ale do bramki trafiali zawodnicy Hecznarowic. 

 LKS "Przełom" Kaniów - "Sokół" Hecznarowice 0:2

KS Bestwinka, dzięki niezawodnemu Rafałowi Zbijowskiemu odniosła z kolei kolejne zwycięstwo, pokonując dzisiaj LKS Mazańcowice. Rafał Zbijowski pokonał bramkarza Mazańcowic strzałem z rzutu karnego.

 KS Bestwinka – LKS Mazańcowice 1:0

Bramka: Rafał Zbijowski 

Do góry