Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zwycięski remis Bestwiny

07. 10. 27
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4874

 W wiele dramatycznych sytuacji obfitował wyjazdowy mecz LKS Bestwina z Drzewiarzem w Jasienicy. W 43 minucie bramkarz LKS Bestwina Janowiec sprokurował rzut karny i na dodatek otrzymał czerwoną kartkę. Fenomenalnie spisał się jego zmiennik Sławomir Owczarz broniąc strzał z „wapna” oddany przez Łukasza Kisiałę.

Po przerwie grający w przewadze Jasieniczanie atakowali raz za razem bramkę Owczarza i musiał on skapitulować w 65 minucie po strzale niefortunnego wykonawcy rzutu karnego Kisiały. Bestwinianie bronili się bardzo dzielnie, a pod koniec meczu kusili się nawet na kontry. W końcówce meczu wyrównały się również siły ponieważ czerwony kartonik zobaczył także zawodnik gospodarzy. W doliczonym już czasie, wykonując rzut rożny, podobnie jak przed tygodniem u siebie, Jacek Pilarz wykończył dośrodkowanie kierując piłkę do siatki gospodarzy.

Drzewiarz Jasienica- LKS Bestwina 1:1 (0:0)

1:0 Kisiała 65 minuta

1:1 Pilarz 90 minuta
Do góry